ماهینی از لیست خارج نمی شود، انصاری شاید!

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۹

آی اسپورت - حسین ماهینی این روزها در کمپ اسپایر به سالن وزنه می رود، نرم دوی می کند و زیر نظر پزشکان دوچرخه می زند و آب درمانی می کند. ماهینی هرازگاهی آرین روبن ستاره مصدوم بایرن مونیخ را هم می بیند که همراه تیمش در این کمپ مجهز قطری اردو زده است. آخرین اخبار، اما حکایت از این دارد که حسین ماهینی قادر است از فروردین سال آینده در مسابقات رسمی پا به توپ شود. بر همین اساس با نظر برانکو این بازیکن در لیست بزرگسالان پرسپولیس باقی مانده و نامش از فهرست خارج نخواهد شد.
اما دیگر مصدوم پرسپولیس محمد انصاری است. این بازیکن در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی و مصدومیت شدید شد و تا پایان فصل جاری قادر به همراهی تیمش نیست. با توجه به اینکه چنین وضعیتی باعث از دست رفتن کل فصل برای انصاری می شود، شنیده می شد مدیران باشگاه به دنبال خارج کردن نام این مدافع از لیست پرسپولیس هستند. خبری که حتی باعث دلخوری محمد انصاری شد تا پست بگذارد: «از دل برود، هر آن که از دیده برفت!»
خیلی ها تصور کردند این پست طعنه آمیز و معنی دار محمد انصاری در اینستاگرام به خاطر هزینه های بیمارستان و... است در حالی که ماجرا این طور نبود. انصاری از خبر قرار گرفتنش در لیست خروج ناراحت شده بود چرا که معتقد بود همان طور که اسم محسن ربیع خواه پس از پارگی رباط صلیبی از لیست بزرگسالان پرسپولیس خارج نشد بنابراین او هم باید به طریق اولی تا پایان فصل اسمش در لیست باقی بماند. گفته می شود ماندن محمد انصاری در لیست بزرگسالان پرسپولیس باعث می شود پاداش بگیرد و از مواهب بازی در پرسپولیس همچون بازیکنان سالم بهره مند شود. در همین راستا ...

سرخط اخبار