نجات 6 گردشگر در منگشت باغملک

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۸
مدیرکل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به گرفتار شدن 6 گردشگر در منگشت باغملک گفت: با وجود مسیر صعب العبور و بارندگی شدید در کوهستان، مصدومان با برانکارد تا مقر آمبولانس حمل و سپس به مرکز درمانی منتقل شدند.

آفتاب نیوز :
علی خدادادی مدیرکل جمعیت هلال احمر خوزستان امشب در گفت وگو با فارس اظهار کرد: ۶ گردشگر در منطقه کوهستانی منگشت باغملک گرفتار شدند. علی رغم نامساعد بودن اوضاع جوی و صعب العبوری منطقه، تیم امداد و نجات پس از طی مسیر یک ساعته به وسیله آمبولانس و ۳ ساعت پیاده روی، به گردشگران مذکور رسید.
وی افزود: پس از ارزیابی مشخص شد که 2 نفر از گردشگران مصدوم شده اند. بعد از انجام اقدامات اولیه روی مصدومان، با وجود مسیر صعب العبور و بارندگی شدید در کوهستان، مصدومان با برانکارد تا مقر آمبولانس حمل و سپس به مرکز درمانی منتقل شدند. حال عمومی مصدومان مساعد گزارش شده است.
مدیرکل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به شکسته شدن سیل بند روستای کصر واقع در بستان، اظهار کرد: 15 خانوار در روستای کصر دچار سیل و آب گرفتگی شد. پس از ارزیابی مشخص شد خسارات به اثاثیه منازل وارد شد. ۲۰ بسته غذایی ۴۸ ساعته در میان آن ها توزیع شد، همچنین ارزیابی جهت اسکان اضطراری آسیب دیدگان درحال انجام است.
وی افزود: روستای گلال مورد در اندیمشک دچار آب گرفتگی شد و 5 خانوار امدادرسانی شدند. همچنین با توجه به بارش شدید ...

[ مشاهده متن کامل نجات 6 گردشگر در منگشت باغملک آفتاب نیوز ]