همدان| مشکلات مناطق محروم با ایجاد شبکه جوانان مومن و انقلابی برطرف می شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۶
همدان| مشکلات مناطق محروم با ایجاد شبکه جوانان مومن و انقلابی برطرف می شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگراز جوانان حمایت کنیم و سرعتشان را کم نکنیم اتفاقات بسیاری خوبی در کشور می افتد، گفت:مشکلات مناطق محروم با ایجاد شبکه جوانان مومن و انقلابی حل می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان سردار غلامحسین غیب پرور صبح امروز با حضور در منطقه شهرک ولیعصر(عج) و بازدید از مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید اشرفی اصفهانی، اظهار داشت: اینجا کانون جوشان فعالیت جوانانی است که بدون چشم داشت آستین بالا زده و از هیچ چیز همه چیز ساخته اند.
وی با بیان اینکه کسانیکه به دنبال الگوی حرکت جهادی هستند باید بیایند و اینجا را ببینند، افزود: گزارش بسیار خوبی ارائه شد. اینکه دوستان می گویند ما داریم وظایف حاکمیتی را انجام می دهیم درست می گویند ولی با توجه به مشکلات موجود در کشور چشم امید به سمت کسانی است که احساس درد دارند.
غیب پرور خطاب به جوانان فعال در امر محرومیت زدایی در این منطقه گفت: این محلات متعلق به خود شما است و اگر مشکلی پیش بیاید دودش به چشم خودتان می رود ما در هنگام سفر به مناطق مختلف کشور چنین نمونه هایی را می بینیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان رهبری که باید به دنبال تربیت 8 میلیون جوان مومن انقلابی باشیم، اظهار داشت: باید بگوییم این جوانان هم اکنون وجود دارند و ما فقط باید آنها را تبدیل به شبکه عظیم ملی کنیم و اگر بچه های حزب ...

[ مشاهده متن کامل همدان| مشکلات مناطق محروم با ایجاد شبکه جوانان مومن و انقلابی برطرف می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم