بسته کتاب "سقوط بنی صدر"

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
بسته کتاب "سقوط بنی صدر"
همزمان با سالروز صدور رای تاریخی مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم کفایت سیاسی بنی صدر و عزل وی از منصب ریاست جمهوری، پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، بسته کتابی با هدف شناخت ابعاد توطئه ها، فتنه گری ها و اقدامات بنی صدر را برای استفاده محققین و علاقمندان معرفی کرد.

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، تسنیم نوشت؛ همزمان با سالروز صدور رای تاریخی مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم کفایت سیاسی بنی صدر و عزل وی از منصب ریاست جمهوری، پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، بسته کتابی با هدف شناخت ابعاد توطئه ها، فتنه گری ها و اقدامات بنی صدر را برای استفاده محققین و علاقمندان معرفی کرد.
در بسته کتاب " سقوط بنی صدر " کتاب هایی با عنوان "امام خمینی و مهار فتنه بنی صدر و منافقین"، "بنی صدر از ظهور تا سقوط"، "عزل بنی صدر سرآغاز یک تحول" و "بن بست غرور" معرفی شده است.1- امام خمینی و مهار فتنه بنی صدر و منافقین
کتاب "امام خمینی و مهار فتنه بنی صدر و منافقین" که توسط فاطمه نظری کهره تالیف شده، در پنج فصل کلی به بررسی شیوه برخورد امام خمینی با بنی صدر و منافقین و نحوه مهار فتنه انگیزی های آنها می پردازد.
در فصل اول کتاب به بررسی جریان نفاق در تاریخ اسلام و عوامل پیدایش آن از جمله خودخواهی، دنیاطلبی و... اشاره شده و به مولفه های رفتاری منافقین پرداخته شده است.
فصل دوم و سوم به چگونگی و علل پیدایش نفاق در جمهوری اسلامی ایران و بررسی ...

[ مشاهده متن کامل بسته کتاب "سقوط بنی صدر" مرکز اسناد انقلاب اسلامی ]