کدام گزینه کی روش جانشین چشمی می شود؟

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵
کدام گزینه کی روش جانشین چشمی می شود؟
مجید حسینی همان فاکتورهایی را دارد که کی روش می خواهد. حسینی در دقت پاس و مجموع عملکردهای دفاعی از پژمان منتظری و محمدرضا خانزاده بهتر است.

به گزارش مشرق ، مصدومیت روزبه چشمی یکی از تلخ ترین خبرهایی بود که از تمرین تیم ملی به گوش رسید. چشمی که مقابل مراکش همه پیش بینی ها را به هم زده بود و نمایش قابل قبولی داشت حالا بخاطر مصدومیت از ناحیه عضله پا، ادامه جام جهانی را از دست داد. حالا کی روش ۴۸ ساعت فرصت دارد که جانشین بازیکن مصدوم اش را پیدا کند. گزینه های کی روش نسبتا محدود هستند و از بین مجید حسینی، پژمان منتظری و محمدرضا خانزاده یکی انتخاب خواهد شد. شاید حالا کی روش بیشتر از نبردنِ سیدجلال حسرت بخورد.
مجید حسینی : بهترین مدافع دعوت شده به تیم ملی از نگاه نمرات سایت نود، در بازی مقابل مراکش مشخص شد که مورد اعتماد کی روش هم هست. در آن مسابقه که امید ابراهیمی مصدوم شد، دوربین ها روی پژمان منتظری زوم کردند و به نظر گزینه تعویض بود. ولی کی روش، مدافع ۲۱ ساله اش را صدا زد که به زمین برود. مجید حسینی ۱۷ دقیقه مقابل مراکش بازی کرد و نمایش مطمئنی هم داشت. تجربه ای که شاید باعث شود کی روش مجددا روی او حساب باز کند و بیشترین شانس را برای جانشینی روزبه چشمی داشته باشد.طبق آمار متریکا، حسینی با اختلاف معناداری نسبت به دو ...

[ مشاهده متن کامل کدام گزینه کی روش جانشین چشمی می شود؟ مشرق نیوز ]