نشست گفت وگوی ادیان با موضوع خدامحوری در قم برگزار می شود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸
نشست گفت وگوی ادیان با موضوع خدامحوری در قم برگزار می شود
نماینده آستان قدس رضوی در قم گفت: پیش نشست همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان چهارشنبه هفته جاری در دانشگاه ادیان و مذاهب استان قم با موضوع خدامحوری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر تکیه ای عصر امروز در نشست خبری همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان با موضوع خدامحوری که در دانشگاه ادیان و مذاهب استان قم برگزار شد، با اشاره به تاریخچه ای از کنگره جهانی امام رضا (ع) اظهار داشت: این کنگره امام رضا(ع) در دهه 60 توسط آستان قدس رضوی شروع به فعالیت کرده که پس از برگزاری چهار دوره این کنگره دیگر برگزار نشده است.
وی با اشاره به همایش امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان افزود: این همایش در بهمن ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می شود که پیش نشست آن فردا در دانشگاه ادیان و مذاهب استان قم با موضوع خدامحوری به انجام می رسد.
نماینده آستان قدس رضوی در استان قم گفت: بسیاری از نهادها در برگزاری این نشست همکاری داشته اند و سعی در این است که از علوم عالم آل محمد(ص) با حداکثر توان بهره برد.
مدیر اطلاع رسانی، ارتباطات و انتشار همایش گفت وگوی ادیان نیز ابراز کرد: در این کنگره آثار مهمی در باب ادیان ارائه شده بود و با آغاز مسئولیت تولیت جدید آستان قدس رضوی احیای این کنگره بزرگ و ارزشمند در دستور کار قرار ...

[ مشاهده متن کامل نشست گفت وگوی ادیان با موضوع خدامحوری در قم برگزار می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم