بازدید میدانی فرمانده و مدیران سپاه استان سمنان از منطقه خسارت دیده حسین آباد کالپوش به روایت تصویر

خبرگزاری ذاکر چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
فرمانده و جمعی از مدیران سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از منطقه خسارت دیده حسین آباد کالپوش در شهرستان میامی بازدید کردند.

- اخبار استانها -
به گزارش ذاکرنیوز از سمنان ، سرهنگ پاسدار حمید دامغانی در این یازدید میدانی از نزدیک وضعیت منطقه آسیب دیده ناشی از رانش زمین در حسین آباد کالپوش را ارزیابی کرد.
وی در این بازدید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به مردم خسارت دیده این منطقه تأکید و تصریح کرد: سپاه استان سمنان تا پایان دغدغه مردم حسین آباد کالپوش، پشت مردم این منطقه می ماند.
مهندسان بسیجی علت رانش زمین در کالپوش را بررسی می کنند سمنان| نیمی از مالکان منازل در معرض رانش زمین حسین آباد کالپوش تخلیه نکرده اند 307 واحد مسکونی تخریبی در حسین آباد کالپوش میامی باید تخلیه شود حل مشکلات مردم کالپوش میامی در اولویت مسئولان استان سمنان قرار گیرد سمنان| وضعیت روستای حسین آباد کالپوش میامی بحرانی است؛ جابه جایی روستا باید سریع تر انجام شود رانش زمین تعدادی از مدارس کالپوش را تخریب کرد؛ مدرسه جایگزین تعیین شد
معاون هماهنگ کننده و جمعی از معاونان ستاد فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و رؤسای سازمانهای بسیج این استان سرهنگ دامغانی را در این سفر همراهی کردند.
عکس از مهدی دیابی