خوش خبر: سفرمان به دبی را IOC می دهد/ زور فدراسیون آمریکا به FBI نرسید

فارس نیوز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: فدراسیون جهانی والیبال با ارسال یک ایمیل اعلام کرد که هزینه سفر تیم ایران به دبی را کمیته بین المللی المپیک پرداخت خواهد کرد.

امیر خوش خبر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی با وجود اینکه پیش از این اعلام شده بود به دبی نخواهد رفت قرار است فردا برای دریافت روادید آمریکا به دبی سفر کند، اظهار داشت: ما از ابتدا گفته بودیم که شرایطی برای ما فراهم شود که ضربه ای به تیم ملی نخورد و از نظر مالی هم تحت فشار قرار نگیریم. پیش از این قرار بود تیم ایران در قالب گروه های 10 نفره به دبی برود که با این شرایط چند روز تمرینات لغو و هزینه سفرمان هم بسیار زیاد می شد.
وی ادامه داد: این موضوع را با فدراسیون جهانی والیبال هم درمیان گذاشتیم و آنها هم به ما پاسخ دادند که هزینه سفرمان به دبی را از طریق کمیته بین المللی المپیک (IOC) جبران خواهند کرد، اما باید به قوانین داخلی کشورها احترام گذاشت. ضمن اینکه آنها گفتند بابت صدور روادید ناقص هم نمی توان پیش داوری کرد و باید منتظر ماند که اگر مشکلی به وجود آمد به آنها تذکر داد.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ضمن اینکه همراهی خوبی با ما داشتند و قرار شد روز پنج شنبه سفارت را خالی کنند تا فقط کارهای مربوط به تیم ملی ایران انجام شود. فدراسیون آمریکا هم بسیار تلاش کرد تا شرایط سخت نباشد، اما زور آنها به FBI نرسید. به هر حال ما با 17 بازیکن و تمام اعضای کادر فنی که مجموع مان 28 نفر خواهد بود به دبی می رویم.

سرخط اخبار