همه با تمام امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵۶
وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی با همه امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند، گفت: دولت خسارات ها را جبران خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، عبدالرضا رحمانی فضلی در ارتباط تلفنی با تحریریه با بخش خبری ساعت 24 شبکه پنج سیما با اشاره به اینکه صبح امروز در استان گلستان حضور خواهد یافت، افزود: در این چند روز باید در تهران هماهنگی های چند استان و چند منطقه را در سطح ملی انجام می دادیم.
وی ادامه داد: به دستور رئیس جمهور، صبح در استان گلستان حضور خواهم یافت و به مازندران و خراسان شمالی هم خواهم رفت.
وزیر کشور با اشاره به اینکه حجم بارندگی های استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی بیش از چند برابر بارندگی در مدت مشابه سال های پیش بوده است، اضافه کرد: دبی آب در استان گلستان در بالا دست 570 متر مکعب بر ثانیه بوده است در حالی که ظرفیت رودخانه "گرگان رود" کمتر از آن است .
رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی با همه امکانات فنی و مهندسی و به ویژه مردم کمک کردند، افزود: سعی کردیم مسیرهای سیلاب را تغییر دهیم تا خسارت ها کمتر شود.
وی گفت: کمک های مردمی به ویژه مردم خوب "آق قلا" و علمای آنجا موجب شد مردم مسیر را تخلیه کنند به طوری که در این مسیر ها تلفات انسانی نداشتیم و آب ...

[ مشاهده متن کامل همه با تمام امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند واحد مرکزی خبر ]