مدیران بخش های مختلف تماشاخانه «ملک» معرفی شدند

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۷
مدیر تماشاخانه «ملک»، سایر مدیران بخش های مختلف این تماشاخانه تازه تأسیس را معرفی کرد.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا ، روابط عمومى تماشاخانه ملک در خبری اعلام کرد، نورالدین حیدری ماهر، مدیر تماشاخانه «ملک»، مدیران سایر بخش های اداری و اجرایی این مجموعه فرهنگی و هنری را معرفی کرده است.
نورالدین حیدری ماهر، مدیر تماشاخانه ملک شد
بر این اساس، سید عماد عامرى مقدم به عنوان مدیر مالى و ادارى، امیر قالیچی ها به عنوان مدیر داخلى و روابط عمومى و امیرسپهر تقى لو به عنوان مدیر هماهنگى و برنامه ریزى تماشاخانه ملک معرفی شده و در بخش های مختلف اداری و اجرایی آن به فعالیت خواهند پرداخت.
امیر قالیچى ها که پیش از این به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومى در آثار نمایشى متعدد در عرصه هنرهای نمایشی مشغول به فعالیت بوده است و به عنوان یکى از مدیران صفحه مجازى و وب سایت تئاتربازها شناخته مى شود و همچنین پیش از این عنوان مدیر روابط عمومى و امور قراردادها در تماشاخانه پالیز و مدیر روابط عمومى عمارت نمایشى نوفل لوشاتو مشغول به کار بوده است، از این پس به عنوان مدیرداخلى و مدیر روابط عمومى در تماشاخانه ملک حضور خواهد داشت.
همچنین امیرسپهر تقى لو که به عنوان دستیارکارگردان، برنامه ریز و مدیرتولید در آثار نمایشى متعددی حضور داشته و پیش از این با عنوان مدیر هماهنگى و امور نمایشى در تماشاخانه پالیز حضور داشته است، هم اکنون در تماشاخانه ملک با عنوان سمت مدیرهماهنگى و برنامه ریزى نورالدین حیدرى ماهر را همراهى مى کند.
حضور نیروهای سابق تماشاخانه پالیز از نکات قابل توجه این ساختار پرسنلی است.

سرخط اخبار