روزهای پایانی «سرحال» بودن

دریافت خبر : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷
روزهای پایانی «سرحال» بودن
دکتر سید محمد هادی ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی وزارت ارشاد با همراهی جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت از روند ساخت پروژه سریال «سرحال» به تهیه کنندگی امیر رضا کاوه بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ دکتر سید محمد هادی ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز یک شنبه ٦ خرداد ماه از روند ساخت پروژه سریال عروسکی «سرحال» که روزهای پایانی فصل اول را می گذراند بازدید کردند.

در این دیدار، جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت و همچنین مدیران شبکه نسیم وی را همراهی کردند و در گفت وگو با عوامل پروژه نکاتی را در خصوص روند تولید این برنامه و محتوای آموزشی، بهداشتی برنامه «سرحال» مطرح کردند.

 سریال «سرحال» به تهیه کنندگی امیر رضا کاوه با اجرای بهرام عظیمی در ١٠٠ قسمت ٣٠ دقیقه ای به سفارش معاونت اجتماعی وزارت بهداشت از ٢٥ فروردین ماه، از شنبه تا چهارشنبه ساعت ٢٠ از شبکه نسیم در حال پخش است.

سایر عوامل پروژه تلویزیونی «سرحال» عبارتند از: تهیه کننده و مجری طرح (امیررضا کاوه)، مباشر تهیه کننده (امیر سیامک قطبی)، با هنرمندی بهرام عظیمی، کارگردان هنری (احمد اطراقچی)، دستیار کارگردان و برنامه ریز (میثم بیدقی)، منشی ...

[ مشاهده متن کامل روزهای پایانی «سرحال» بودن برنا نیوز ]