برخی نواقص مدارس گیلان توسط خیران برطرف شد

دریافت خبر : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰
برخی نواقص مدارس گیلان توسط خیران برطرف شد
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: بخشی از مشکلات و کمبودهای سال تحصیلی جدید در گیلان با مشارکت گسترده خیران این استان برطرف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت ، نادر جهان آرای ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی رشت اظهار داشت: امسال به جهت اضافه شدن پایه های جدید، کمبودهایی در حوزه آموزشی استان گیلان پدید آمد که بخشی از آن با حضور گسترده و با مشارکت خیران برطرف شد. 
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به برخی تغییرات کلان آموزشی در سطح کشور عنوان کرد: سال تحصیلی پیش رو با سال های گذشته تفاوت هایی دارد که اضافه شدن یک پایه به هنرستان ها و حذف پیش دانشگاهی و اضافه شدن پایه دوازدهم از جمله این تغییرات است.
جهان آرای با بیان اینکه به جهت این تغییرات کمبودهایی در مورد فضاهای آموزشی و تجهیزات لازم وجود داشت بیان داشت: با مشارکت خیران، در کنار مجموعه تجهیز و نوسازی مدارس گیلان و همکاری صمیمانه اولیاء دانش آموزان سهم بسیار زیادی از این نواقص برطرف شدند.
وی استفاده از کالاهای ایرانی را به همه مدیران مدارس و ادارات آموزش و پرورش گیلان توصیه کرد و گفت: انتظار داریم خانواده بزرگ آموزش و پرورش گیلان نیز در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید برای تحقق هرچه بیشتر این شعار اقدامی جدید و عملی ...

[ مشاهده متن کامل برخی نواقص مدارس گیلان توسط خیران برطرف شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم