استعفای لیبرمن ترمز قطار سرکش نتانیاهو را کشید

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰
استعفای لیبرمن ترمز قطار سرکش نتانیاهو را کشید
یکی از رهبران ارشد حماس تصریح کرد که استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی یک پیروزی سیاسی مهم برای محور مقاومت به شمار می رود و و ترمز قطار سرکش نتانیاهو را کشید.

گروه بین الملل خبرگزاری آنا: «آویگدور لیبرمن»، وزیر خشونت طلب و ناآرام صهیونیست ها که از مخالفان برقراری آتش بس با حماس در نوار غزه بود، بالاخره استعفای خود را از کابینه «بنیامین نتانیاهو» اعلام کرد. این اقدام «لیبرمن» ابهامات زیادی را درباره دلیل استعفا به وجود آورده است.
شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک وزیر ارشد کابینه صهیونیستی گزارش کرد یک هفته ای است که «لیبرمن» با «نتانیاهو» درباره شیوه تعامل با نوار غزه اختلاف نظر دارد. به گفته این وزیر صهیونیست که نامش فاش نشده، «لیبرمن» از میان گزینه های موجود پایان حیات سیاسی خود را انتخاب کرده است.
این استعفا درحالی است که کابینه رژیم صهیونیستی شب گذشته به دنبال شلیک بیش از 400 موشک مقاومت فلسطینی به سوی سرزمین های اشغالی آتش بس اعلام کردند. 
«سامی ابوزهری»، یکی از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گروه بین المللی خبرگزاری آنا گفت: «رژیم اشغالگر قدس یکی از مهره های اصلی خود را از دست داد و استعفای آویگدور لیبرمن وزیر جنگ این رژیم، اعتراف رسمی آنها به شکست دربرابر جبهه مقاومت است و ...

[ مشاهده متن کامل استعفای لیبرمن ترمز قطار سرکش نتانیاهو را کشید خبرگزاری آنا ]