نتانیاهو بار دیگر ایران را تهدید کرد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳
در حالی که تنها چند هفته به انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی باقیمانده، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر اقدام به تهدید ایران کرد.

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در بازدید از یک پایگاه دریایی تهدید کرد که اسرائیل می تواند تمامی نیروهای وابسته به ایران در سرتاسر خاورمیانه را هدف قرار دهد.
وی که این سخنان را از بندر حیفا مطرح می کرد، مدعی شد: «موشک های ما می تواند مسافت های طولانی را طی کرده و با هر دشمنی از جمله نیروهای نیابتی ایران در منطقه مقابله کند.»
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پس از استعفای «آویگدور لیبرمن» مسئولیت وزارت جنگ این رژیم را نیز برعهده گرفته است، افزود: «ما به طور ثابت بر اساس نیازمان برای مقابله با سنگربندی ایران و نیروهای نیابتی آن در طول مرزهای شمالی و به طور گسترده تر در منطقه عمل می کنیم.»
روز گذشته و پس از راهپیمایی میلیونی و باشکوه ملت ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نتانیاهو در پیام ویدئویی با بیان اینکه ایران نمی تواند تل آویو و حیفا را نابود کند، مدعی شد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، «این آخرین سالگرد انقلابی بود که ایرانی ها جشن می گیرند. بهتر است این موضوع را مد نظر داشته باشند.»
وی همچنین گفت تل آویو «تهدیدات» ایران را ...

[ مشاهده متن کامل نتانیاهو بار دیگر ایران را تهدید کرد برترینها ]