چرا اصلاح طلبان و دولتی ها علیه BBC حرفی نمی زنند؟ +عکس

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۸
چرا اصلاح طلبان و دولتی ها علیه BBC حرفی نمی زنند؟ +عکس
اما سوالی که مطرح می شود این است. چرا افرادی مانند حسام الدین آشنا، مصطفی تاجزاده و یا حمید بعیدی نژاد همانگونه که به حق علیه شبکهٔ نوپای سعودی سخن گفتند، علیه دشمنی BBC فارسی چیزی نمی گویند؟!

سرویس سیاست مشرق - در روزهای اخیر بحث افشای ارتباط منابع مالی شبکهٔ تلویزیونی ایران اینترنشنال و عربستان سعودی مورد توجه خبرنگاران و فعالان عرصهٔ سیاسی رسانه ای قرار گرفت. سعید کمالی دهقان خبرنگار ایرانی گاردین تقریباً ۴۰ روز پس از کشته شدن خاشقجی مدعی شده بود که علت قتل این خبرنگار منتقد سعودی، افشای منابع مالی سعودی شبکهٔ تلویزیونی ایران اینترنشنال در مصاحبه با وی است.

نکته جالب توجه حمایت تقریباً همه جانبه جریان رسانه ای نزدیک به دولت از این افشاگری و تاختن به ایران اینترنشنال و سعودی است.


انگلستان بر خلاف آمریکا تمایل دارد بجای قدرت سخت و آشکار، با توان نرم، نفوذ و استحاله پروژه های خود را پیش ببرد. اتفاقات و نا آرامی های دی ماه سال ۹۶، باعث شد تا جهت گیری رسانهٔ رسمی وزارت خارجه بریتانیا در باره مناسبات جاری در ایران روشن تر از گذشته گردد.
سیاست هایی که طبیعتاً به پیروی از سیاست های رسمی ملکه طراحی و اجرا شده است. براندازی آن هم در هنگامه ای که نیروهای تحت حمایت مادی و معنوی مدیریت امور داخل ایران را بر عهده دارند، لقمه ای باب طبع انگلستان نبود. با اتخاذ چنین ...

[ مشاهده متن کامل چرا اصلاح طلبان و دولتی ها علیه BBC حرفی نمی زنند؟ +عکس مشرق نیوز ]