درختکاری ۱۰ هکتار از اراضی پالایشگاه تبریز و زمین های اطراف آن

دریافت خبر : شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶
درختکاری ۱۰ هکتار از اراضی پالایشگاه تبریز و زمین های اطراف آن
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز با اشاره به فعالیت های زیست محیطی این شرکت گفت: بر اساس توافق نامه منعقد شده با شهرداری تبریز این شرکت متعهد شد همگام و همزمان با اجرای طرح های توسعه پالایشگاه جهت ارتقا کیفی فرآورده های تولیدی، ۱۰ هکتار از فضای سبز شرکت و زمین های اطراف آن توسط پالایشگاه درختکاری شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، غلامرضا باقری دیزج در بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پالایشگاه تبریز با اشاره به رتبه نخست این واحد در حوزه زیست محیطی در بین پالایشگاه های کشور افزود: این شرکت همگام با تولید به مسایل زیست محیطی و تولید فرآورده های با استاندارد روز جهانی توجه ویژه دارد.
وی یادآور شد: با اجرای طرح های مختلف زیست محیطی از سال 88 توانسته ایم در زمینه شاخص فضای سبز، پساب، پسماند، آلاینده های هوا، مدیریت مصرف انرژی، خاک و آب، آموزش فرهنگ زیست محیطی از وضعیت مناسبی در بین 9 پالایشگاه کشور برخوردار شویم.
باقری اضافه کرد: در راستای حفاظت از محیط زیست سامانه اندازه گیری آلاینده های خروجی از دودکش های فرآیندی و ایستگاه های کیفیت سنجی هوای محیطی پالایشگاه تبریز ایجاد شده است.
وی با اشاره به اینکه برای این منظور 53 میلیارد و 150 میلیون ریال هزینه شده است، ادامه داد: 9 انالایزر دستگاه آنالایزر جهت سنجش کیفیت گازهای خروجی 20 کوره فرآیندی، 2 دستگاه آنالایزر سنجش هوای محیطی ثابت، یک دستگاه ایستگاه آنالایزر سنجش هوای محیطی سیار نصب شده است.
باقری ...

[ مشاهده متن کامل درختکاری ۱۰ هکتار از اراضی پالایشگاه تبریز و زمین های اطراف آن بسیج نیوز ]

آخرین اخبار استانها