جلسه برای کنار گذاشتن تاج و گرشاسبی/ بازگشت دبیرکل سابق فدراسیون

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱
جلسه برای کنار گذاشتن تاج و گرشاسبی/ بازگشت دبیرکل سابق فدراسیون
برخی مسئولان تصمیم گیر در ورزش در نشستی شرایط کنار رفتن افراد بازنشسته در مسئولیت های مهم از جمله مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و ریاست فدراسیون فوتبال را بررسی کردند.

به گزارش جهان نیوز ، قانون منع بکارگیری بازنشسته ها که از یک ماه پیش با جدیت بیشتری دنبال شد و به یکی از اصلی ترین سوژه های ورزش تبدیل شد، روزهای پایانی بسته شدن پرونده خود را سپری می کند و تنها چند بازنشسته دیگر در بخش های مختلف ورزش باقی مانده اند که باید مسئولیت شان را ترک کنند.
در میان روسای فدراسیون های ورزشی سه رئیس فدراسیون دیگر باقی مانده اند که به گفته  مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه ورزش وزارت ورزش روسای فدراسیون های والیبال و کاراته بزودی استعفایشان را اعلام می کنند اما در مورد فدراسیون فوتبال مجمع باید تصمیم بگیرد.
علاوه بر فدراسیون فوتبال که یکی از خبرسازترین فدراسیون های ورزشی است و مهدی تاج هنوز حاضر به ترک مسئولیت خود نشده است، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز جزو بازنشسته هاست که گفته می شود باید مسئولیتش را ترک کند.
امروز سه شنبه جلسه ای بین چند مسئول ورزش برگزار شده و در مورد کنار رفتن این دو بحث و تبادل نظر صورت گرفته است. در این میان حمیدرضا گرشاسبی که مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را برعهده دارد مورد حمایت وزارت ورزش است و با توجه به بحث واگذاری این ...

[ مشاهده متن کامل جلسه برای کنار گذاشتن تاج و گرشاسبی/ بازگشت دبیرکل سابق فدراسیون جهان نیوز ]