افزایش ظرفیت صدور گواهی سپرده سکه طلا در بانک سامان

نیوز بانک شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳

به گزارش خبرهای بانکی به نقل از روابط عمومی بانک سامان، گواهی سپرده سکه طلا از سال گذشته و با مجوز بورس کالای ایران برای افزایش امنیت در معاملات و جابه جایی انواع سکه و ترغیب سرمایه گذاران به فعالیت در این زمینه به نام مشتری صادر می شود که قابل خرید و فروش در بورس کالا است .
براساس این گزارش، قرار گرفتن گواهی سپرده سکه طلا به عنوان وثیقه برای اخذ تسهیلات از سیستم بانکی، معافیت مالیاتی خرید و فروش این اوراق، انتقال بخشی از معاملات نقدی بازار سکه به گواهی سپرده، از دیگر مزایای گواهی سپرده سکه طلا به شمار می رود .
این گزارش می افزاید: گواهی سپرده سکه طلا برای سکه بهار آزادی طرح امام ضرب سال 1386 با عیار 900 در هزار و وزن 8.133 گرم و پس از اصالت سنجی و صدور گواهی سپرده صادر می شود و مالک گواهی سپرده، در هر زمانی می تواند با ارایه آن، سکه طلا خود را دریافت کند .
گفتنی است، شعبه جام جم بانک سامان به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، نبش کوچه ترکش دوز برای این خدمت در نظر گرفته شده است و دارندگان سکه یا گواهی سپرده آن می توانند از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 13 تا 15:45 برای تحویل یا دریافت سکه به این شعبه مراجعه کنند.
تاریخ خبر: ١٣٩٧/١۰/٢٢ ١۴:١٢:۵۴

سرخط اخبار