فتح الله زاده: خانواده بزرگ فوتبال می خواهند تاج در ریاست فدراسیون باقی بماند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰
فتح الله زاده: خانواده بزرگ فوتبال می خواهند تاج در ریاست فدراسیون باقی بماند
مدیرعامل اسبق فدراسیون فوتبال امیدوار است مهدی تاج چند ماه مانده به مسابقات جام ملت های آسیا به ریاست فدراسیون فوتبال ادامه بدهد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، علی فتح الله زاده، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران درخصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان در فدراسیون های ورزشی و بحث برکناری مهدی تاج از فدراسیون فوتبال اظهار داشت: شکی نیست که فدراسیون فوتبال ما بسیار موفق عمل کرده، وقتی نفر اول فوتبال جهان در کمتر از ۷ ماه، دو بار به ایران می آید و از فوتبال ما اینچنین تمجید می کند، باید به این فوتبال افتخار کنیم؛ نه اینکه چوب لای چرخش بگذاریم.
او ادامه داد: حتی در مصاحبه ای که اخیرا از اینفانتینو پخش شد، وی از فوتبال ما به عنوان یکی از فدراسیون های موفق جهان یاد کرد. این ها مفهوم دارد و آنهایی که خاک فوتبال را خورده اند، می دانند من چه می گویم. حرف امروز مردم و خانواده فوتبال این است که فدراسیون در آستانه جام ملت ها باید در آرامش به کارش ادامه دهد.
فتح الله زاده گفت: همه قوانین مجلس محترم و لازم الاجرا هستند؛ ولی فراموش نکنیم فدراسیون فوتبال نهادی بین المللی است که باید به مقررات بین المللی و اساسنامه مربوطه که به تایید هیات دولت و مجلس رسیده است، هم پایبند باشد. تعجب می کنم که این روزها اظهاراتی را از زبان ...

[ مشاهده متن کامل فتح الله زاده: خانواده بزرگ فوتبال می خواهند تاج در ریاست فدراسیون باقی بماند جام نیوز ]