۷۰ درصد آمار فوتی های تصادفات سال ۹۶ مربوط به عابران پیاده است

دریافت خبر : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
۷۰ درصد آمار فوتی های تصادفات سال ۹۶ مربوط به عابران پیاده است
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس با تخلفات حادثه ساز بدون اغماض برخورد می کند، گفت: ۷۰ درصد آمار فوتی های تصادفات سال ۹۶ مربوط به عابران پیاده است.

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خانه ملت، سرهنگ مسعود جبارزاده از افزایش نظارت پلیس راهور بر نظم خیابان های شهر در سال ۹۷ خبر داد و گفت: بی تردید امسال نظارت بر تردد خودروها بیشتر بوده و به همان میزان اعمال قانون نیز افزایش پیدا خواهد کرد، چرا که توجه به این مهم موجب کاهش چشمگیر تخلفات در سطح شهر خواهد شد.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در مورد انتشار خبری مبنی بر افزایش نرخ جریمه مکالمه با تلفن همراه یادآورشد: آنچه که مسلم است نرخ جریمه ها افزایش پیدا کرده است، اما منظور از ۳ برابری جریمه ها که در خبرها بدان اشاره شده بود افزایش اعمال قانون است، به این معنا که پلیس توجه دقیق تری بر این بخش و سایر تخلفاتی که موجب افزایش آمار تصادفات شده اعم از سرعت بالا، انجام حرکات مخاطره آمیز، مکالمه با تلفن همراه و... و. خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: ما در سال جاری بنا داریم که بیشتر در جهت کاهش آمار تصادفات برنامه ریزی کنیم به همین دلیل نیروهای پلیس را نسبت به بروز تخلفات حادثه ساز در سطح شهر تهران حساس تر کرده ایم.
سرهنگ جبارزاده در واکنش به انتشار ...

[ مشاهده متن کامل ۷۰ درصد آمار فوتی های تصادفات سال ۹۶ مربوط به عابران پیاده است ایران اکونومیست ]