استقلال تنها تیم لیگ با 4 بازیکن خارجی

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۲
استقلال تنها تیم لیگ با 4 بازیکن خارجی

آی اسپورت – در برنامه نود امشب داوری بازی های هفته های شانزدهم وهفدهم لیگ برتر توسط مسعود مرادی کارشناسی شد. در بازی ذوب آهن و نساجی، خطا روی محمدرضا خلعتبری که باعث پارگی رباط صلیبی پای او هم شد پنالتی تشخیص داده شد. به گفته مرادی مدافع خطاکار هم باید از بازی اخراج می شد. در بازی صنعت نفت آبادان و سپاهان هم خطای هخامنش روی مهاجم سپاهان پنالتی بود که داور به اشتباه در بیرون محوطه جریمه خطا اعلام کرد. مرادی معتقد بود در بازی پرسپولیس و پدیده مشهد هم اکبر صادقی به دلیل ضربه زدن به صورت احمد نوراللهی باید به صورت مستقیم اخراج می شد. مرادی صحنه جنجالی بازی پیکان و استقلال را هم که مشکوک به خطای رحمتی روی مهاجم پیکان بود، پنالتی تشخیص نداد و حتی مدعی شد مهاجم پیکان به دلیل شبیه سازی باید اخطار بگیرد.
بیشترین بحث های داوری در هفته هفدهم به بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس مربوط بود. به گفته مرادی، گل فولاد در دقایق ابتدایی بازی به درستی توسط کمک داور مردود اعلام شده است. گل اول فولاد هم مشکوک به خطای هند لوسیانو پریرا بود. مرادی معتقد بود پنالتی اعلام شده توسط کرمانشاهی برای فولاد درست نبود و نادری خطایی مرتکب نشده بود. وقت های تلف شده بازی هم 4 دقیقه اعلام شده بود که تیم داوری پس از 4 دقیقه و 2 ثانیه از وقت های تلف شده سوت پایان بازی را زد و ادعای پرسپولیسی ها مبنی بر کم گرفتن وقت های تلف شده درست نبود.
در بازی نساجی و تراکتورسازی هم خطای دروازه بان نساجی روی ساسان انصاری توسط داور نادیده گرفته شده بود. این در حالی بود که به نظر می رسید او در لحظه اول قصد اعلام پنالتی را داشته ولی در تصمیمی اشتباه، آوانتاژ داده است.

[ مشاهده متن کامل استقلال تنها تیم لیگ با 4 بازیکن خارجی آی اسپورت ]