دریافت تندیس سلامت توسط بیمه ما

دریافت خبر : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
دریافت تندیس سلامت توسط بیمه ما
در سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت ، بیمه "ما" موفق به دریافت تندیس سلامت به عنوان بیمه گر پیشرو در حوزه سلامت و گردشگری شد و احسان همتی، سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل شرکت به نمایندگی از شرکت بیمه "ما" تندیس را دریافت کرد.

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، سومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در صنعت توریسم سلامت ، اردبهشت ماه سال 97 با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما"، احسان همتی سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل و سفرای کشورهای اسلامی در سالن مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.
این گزارش می افزاید: در این کنگره حجت بهاری فر به ضرورت توجه به بیمه در گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت کشورهای اسلامی در حوزه توریسم سلامت منجر به رونق اقتصادی خواهد شد و بدون شک این اتفاق در بانک و بیمه بسیار چشمگیرتر خواهد بود. در همین راستا بیمه "ما" آمادگی دارد با ارائه پوشش های متنوع بیمه ای به فعالان اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری های مشترک در این زمینه پیشگام باشد.
بر اساس این گزارش، سفیران کشورهای صربستان، گرجستان و چین در صحبت های جداگانه ای، هم افزایی بیشتر کشورهای اسلامی و غیراسلامی ، انعقاد تفاهم نامه های دو جانبه و چندجانبه و انجام فعالیت های بیشتر از سوی این کشور ها در حوزه توریسم سلامت را خواستار شدند.
گفتنی است سومین کنگره ...

[ مشاهده متن کامل دریافت تندیس سلامت توسط بیمه ما ایران اکونومیست ]