مظلومی: کمیته فنی چه مشکلی می تواند با شفر داشته باشد؟/ در مورد تیام و جباروف بحثی نشده است

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
مظلومی: کمیته فنی چه مشکلی می تواند با شفر داشته باشد؟/ در مورد تیام و جباروف بحثی نشده است
سرمربی سابق استقلال گفت: متأسفانه در جامعه این گونه القا شده که کمیته فنی با شفر مشکل دارد، اما ما هیچ مشکلی با شفر نداریم و به او کمک هم خواهیم کرد.

پرویز مظلومی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه آیا قرار است جلسه کمیته فنی در روزهای آینده برگزار شود یا خیر گفت: ما طبعاً بین خودمان جلسات کمیته فنی داریم. قرار نیست در همه جلسات شفر حضور داشته باشد، بنابراین خودمان باید بعد از بازی با ماشین سازی نشستی را برگزار کنیم. نیم فصل در راه است و طبیعتا باید جلساتی را با یکدیگر داشته باشیم.
وی در پاسخ به این سؤال که دیدگاه شفر نسبت به کمیته فنی چیست، گفت: دیدگاه او از ابتدا خوب و مثبت بود، کمیته فنی مشکلی با شفر ندارد و دلیلی نیست که با او مشکل داشته باشیم. آیا شما حرکتی از کمیته فنی دیده اید؟ متأسفانه در جامعه این گونه القا شده که کمیته فنی با شفر مشکل دارد، اما ما هیچ مشکلی با شفر نداریم و به او کمک هم خواهیم کرد.
سرمربی سابق استقلال تأکید کرد: استقلال در نیم فصل نیاز به بازیکن دارد و باید تقویت شود. از طرفی فکر می کنم کادر فنی هم باید تقویت شود باید در مورد این مسائل در کمیته فنی صحبت و بحث کنیم اما هیچ وقت دخالتی در کار سرمربی تیم نداریم.
مظلومی در خصوص اینکه شایعاتی پیرامون حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلا ...

[ مشاهده متن کامل مظلومی: کمیته فنی چه مشکلی می تواند با شفر داشته باشد؟/ در مورد تیام و جباروف بحثی نشده است فارس نیوز ]