آمار قابل قبولی در همدان درخصوص فضای سرپوشیده ورزشی وجود ندارد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۷
آمار قابل قبولی در همدان درخصوص فضای سرپوشیده ورزشی وجود ندارد
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان با بیان "استان همدان با توجه به شرایط جغرافیایی ۶ ماه از سال در فصل سردسیر هستیم و برای توسعه سلامت دانش آموزان نیاز به فضای سرپوشیده ورزشی داریم" گفت: متأسفانه آمار قابل قبولی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، عبدالله جعفری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای پنجمین سال است که به طور متوالی همزمان با سراسر کشور در مدارس استان همدان برگزار می شود، اظهار داشت: همه عوامل مدرسه، اولیا و دانش آموزان در قالب یک کار جمعی از برگزاری این مسابقات استقبال می کنند.
وی با بیان اینکه در این چند سال المپیاد با استقبال خوب دانش آموزان برگزار شده و سال گذشته 150هزار دانش آموز در این المپیاد شرکت کردند، افزود: این مسابقات امروز هم با برگزاری مراسمی نمادین در مدارس استان آغاز شد.
جعفری با تأکید بر اینکه شرکت کنندگان در المپیاد در قالب تشکل های دانش آموزی با مدیریت عوامل آموزشگاه به ویژه معلم تربیت بدنی و معاون پرورشی و تربیت بدنی مدارس سازماندهی می شود و رقابت های خودشان را در رشته های مختلف ورزشی آغاز می کنند، گفت: معمولاً دهه فجر و یا تا پایان اردیبهشت ماه اختتامیه این مسابقات برگزار می شود. 
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان با ابراز اینکه در برگزاری المپیادهای ورزشی علاوه بر کشف استعدادها، غربالگری و ایجاد ...

[ مشاهده متن کامل آمار قابل قبولی در همدان درخصوص فضای سرپوشیده ورزشی وجود ندارد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم