بازارهای استان بوشهر فرسوده هستند/ لزوم توجه به زیبایی بازارها

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۶
بازارهای استان بوشهر فرسوده هستند/ لزوم توجه به زیبایی بازارها
اقتصاد ایران: بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم بهبود ظاهر بازارهای استان، گفت: بازارهای استان بوشهر از نظر زیرساختی پسندیده و زیبا نیست.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در همایش اصناف استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه اقتصادی و بازرگانی دارای جایگاه ویژه ای در سطح کشور است.
وی با اشاره به نقش واسط بازار در ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، خاطرنشان کرد: اصناف در سطح جامعه به عنوان افراد معتمد و امین شناخته می شوند و همواره به نیکی از آنان یاد می شود.
امام جمعه بوشهر خواستار حمایت از تولیدات داخلی توسط بازاریان شد و اضافه کرد: یکی از اولویت ها باید تامین تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای حل مشکلات بازاریان باشد و مسئولان اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
وی با اشاره به ارتباط مستمر و دائمی بازاریان استان بوشهر با مساجد، تصریح کرد: بازاریان استان بوشهر همواره به دین و تدین توجه ویژه ای داشته اند و از نمادهای مردم داری و دین مداری محسوب می شوند.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بازار نقش مهمی در تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهد داشت افزود: توجه و اجرای اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات اقتصاد کشور ما است.
وی در ادامه به فرسوده بودن بازارهای استان بوشهر اشاره کرد و با تاکید ب ...

[ مشاهده متن کامل بازارهای استان بوشهر فرسوده هستند/ لزوم توجه به زیبایی بازارها اکو نیوز ]