حالا نوبت محاکمه مدیران زمینه ساز است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۸
حالا نوبت محاکمه مدیران زمینه ساز است
حکم اعدام «وحید مظلومین» و «محمد اسماعیل قاسمی» در حالی دیروز به جرم افساد فی الارض به اجرا در آمد، که اکنون انتظار جامعه محاکمه مدیران زمینه ساز رشد و فعالیت این افراد است.

به گزارش جهان نیوز ، حکم اعدام «وحید مظلومین» معروف به «سلطان سکه» و «محمد اسماعیل قاسمی» معروف به «محمد سالم» دو مفسد اقتصادی و اخلالگر بازار سکه و ارز در حالی دیروز به جرم افساد فی الارض به اجرا در آمد، که اکنون انتظار جامعه محاکمه مدیران زمینه ساز رشد و فعالیت این افراد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، سحرگاه دیروز حکم «وحید مظلومین» فرزند حبیب اله و «محمد اسماعیل قاسمی» فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده بودند، به اجرا درآمد.
در این پرونده بر اساس گزارش بهمن ماه سال ۹۶ بانک مرکزی و سپس با گزارشات وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی، تعدادی از عوامل مهم و موثر در اخلال ارزی و تلاطم بازار، از جمله دو مجرم فوق شناسایی و دستگیر شدند. شبکه وحید مظلومین از مؤثرترین فعالان غیر مجاز بازار ارز و سکه بوده و با استفاده از حساب های بانکی دیگران از چندین سال قبل تا زمان دستگیری فعالیت گسترده غیر مجاز داشته است ...

[ مشاهده متن کامل حالا نوبت محاکمه مدیران زمینه ساز است جهان نیوز ]