حق شناس: "روحانی" به رئیس دفتر خود تذکر دهد

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور گفت: شما که اینگونه از بی وفایی ها گله می کنید چرا به رئیس دفتر خودتان تذکر نمی دهید تا با اظهاراتش موجب دلخوری حامیان دولت نشود.

- اخبار سیاسی -
محمدجواد حق شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی، در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به اظهارات اخیر محمود واعظی، مبنی بر عدم ائتلاف با اصلاح طلبان تندرو در انتخابات سال 92 و 96 گفت: اظهارات آقای واعظی با واقعیات انطباق ندارد.
واکنش هادی غفاری به واعظی: اصلاح طلبان مردم را متقاعد کردند به روحانی رأی دهند
پاسخ مجدد واعظی به اصلاح طلبان: با تندروها در 92 و 96 ائتلاف نداشتیم
از «تمامیت خواهی» تا «طلبکاری»؛ حمله روزنامه های اصلاح طلب به واعظی
واکنش ابطحی به گفتگوی تسنیم با رئیس دفتر روحانی؛ "مجسمه واعظی را باید طلا گرفت"
وی افزود: آقای روحانی در شرایطی در سال 92 وارد عرصه رقابت ها شد که علاوه بر رد صلاحیت مرحوم آقای هاشمی، بسیاری از چهره های شناخته شده جریان اصلاحات، نیز به دلیل رد صلاحیت از حضور در انتخابات بازمانده بودند.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره نقش حزب اعتدال و توسعه در پیروزی روحانی در انتخابات 92 گفت: در سال 92 هیچ یک از مردم شناختی از حزب اعتدال و توسعه نداشتند که بخواهند با در نظر گرفتن حمایت این حزب از آقای روحانی موجب پیروزی ایشان در انتخابات آن سال شود، بنابراین اگر حمایت اصلاح طلبان نبود؛ قطعاً آقای روحانی نمی توانست پیروز انتخابات شود.
*واعظی شناختی از فضای سیاسی کشور ندارد
حق شناس با بیان اینکه اظهارات اخیر آقای واعظی ناشی از عدم شناخت وی از فضای سیاسی کشور در سال های قبل و همچنین عدم شناخت کافی از جایگاه حزب متبوعش در جامعه است، خاطرنشان کرد: بدون شک این گونه اظهار نظرات لطمه جدی به آقای روحانی می زند.
این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: آقای ...

سرخط اخبار