شبح طالقان به دام افتاد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۸
شبح طالقان به دام افتاد
فرمانده انتظامی شهرستان طالقان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان، اعضای باند سرقت اماکن خصوصی معروف به «شبح طالقان» پس از ارتکاب ۳۵ فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش مشرق ، سرهنگ سید صالح بذرگری گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد اماکن خصوصی در شهرستان طالقان ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی موفق به دستگیری وی شدند.
سرهنگ بذرگری بیان کرد: در بازرسی از منزل متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد.


این مقام انتظامی گفت: متهم که از سارقان سابقه دار است در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد، اما در بازجویی های ماموران به ناچار لب به اعتراف گشوده و به جرم خود مبنی بر ۳۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.
سرهنگ بذرگری در خصوص شیوه و شگرد سارقان گفت: متهمان با تشکیل یک باند سرقت سه نفره به نام شبح طالقان ، اقدام به سرقت از اماکن خصوصی، مزارع و باغ ها در شهرستان های طالقان، نظرآباد، شهر جدید هشتگرد و استان قزوین می کردند.
به گفته فرمانده انتظامی شهرستان طالقان متهمان همراه با پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده و از آن جا ...

[ مشاهده متن کامل شبح طالقان به دام افتاد مشرق نیوز ]

آخرین اخبار مشرق نیوز