شکوه پاییز در همین حوالی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۶
شکوه پاییز در همین حوالی
همسایگانی کوچکتر از دریا در حوالی پایتخت وجود دارند که رسم همسایگی و زیبایی پاییز را با گردشی یک روزه و لذتبخش به جا می آورند.

تعطیلات آخر هفته که فرا می رسد یا اگر یکی دو روز تعطیل در تقویم به چشم می خورد، خیلی از خانواده ها نگران می شوند که ای بابا! بازهم تعطیل، بازهم پنجشنبه و جمعه! حالا چکار کنیم. باز باید در خانه بمانیم یا نهایتا به مهمانی برویم!
معمولا برای خیلی ها امکان مسافرت چند روزه با توجه به بهای خدمات حمل و نقل و اسکان وجود ندارد. خصوصا اگر تعداد نفرات خانواده یا همراهان از انگشتان یک دست بیشتر باشد آن وقت تعطیلات آخر هفته یا میان هفته تبدیل به یک دردسر بزرگ می شود.
ما برای این دردسر بزرگ در نگاه شما و شیرین از نظر ما یک راه حل ساده داریم. گردشگری یک روزه در اطراف پایتخت. یک سفر یک روزه با حداقل امکانات که فقط یک وسیله نقلیه می خواهد و یکی دوساعت رانندگی. حتی اگر تعدادتان زیاد باشد می توانید یک ون یا مینی بوس برای این گردش کرایه کنید. البته به صورت دُنگی!
برگ ریزان در اُوان
در 200 کیلومتری غرب پایتخت و در شمال شهر قزوین، دریاچه ای وجود دارد که در فصل پاییز دیدنی و باشکوه است. صحبت از دریاچه اُوان در بخش الموت استان قزوین است که چهارروستا آن را احاطه کرده است و برای گذراندن یک تعطیلات رویای ...

[ مشاهده متن کامل شکوه پاییز در همین حوالی تبیان ]