مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97

دریافت خبر : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸
مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97
کارشناس رسانه ای حضور پور شور مردم در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و استقبال رسمی مقامات عراق از رئیس جمهور کشورمان را مهمترین رویداد داخلی و خارجی سال 97 بر شمردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حسن عابدینی کارشناس رسانه در گفتگو با تیتر امشب از ماندگاری برخی رویدادها در رسانه ها و شبکه های خبری گفت و افزود: مهمترین رویداد خبری داخلی امسال با توجه به تبلیغات منفی نظام سلطه و رسانه های غربی برای کمرنگ کردن حضور گسترده مردم در 22 بهمن 97 بود.
عابدینی افزود: میزان مشارکت و حضور عظیم و گسترده مردمی در چهلمین سالروز پیروزی جمهوری اسلامی در 22 بهمن نشان از اشتباه محاسباتی رسانه های غربی بود و اینکه شیوه تحلیل نظام سلطه از ایران مبتنی بر منطق درست و واقعیت نیست.
این کارشناس رسانه ای به تاثیر بین المللی تظاهرات 22 بهمن و تلاش بیهوده نظام سلطه پرداخت و گفت: هدف از تبلیغات منفی مقامات آمریکایی علیه ایران و کوبیدن بر طبل انزوای جمهوری اسلامی ایران، ترویج اختلاف بین مردم و حاکمیت بود.
عبداله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان نیز در این گفتگو گفت: از اردیبهشت سال 97 که آمریکا از برجام(برنامه جامع اقدام مشترک) خارج شد، منطق ایران در جامعه بین المللی تقویت شد.
او با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بی نظیرترین اتفاق سال بود، افزود: د ...

[ مشاهده متن کامل مهمترین وقایع داخلی و خارجی سال 97 شبکه خبر ]