ساماندهی مربیان دوومیدانی مبنای فعالیت هیأت ها باشد/ مربیان برای افراد غیرمستعد وقت صرف نکنند!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴
ساماندهی مربیان دوومیدانی مبنای فعالیت هیأت ها باشد/ مربیان برای افراد غیرمستعد وقت صرف نکنند!
رئیس فدراسیون دوومیدانی با بیان اینکه مبنای فعالیت هیأت دوومیدانی استان سمنان آموزش و ساماندهی مربیان و پرورش استعدادهای ورزشی باشد، گفت: مربیان وقت خود را صرف افراد غیرمستعد نکنند!

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمد کیهانی عصر امروز در مجمع انتخابات هیأت دوومیدانی استان سمنان که با حضور اعضای مجمع و پیشکسوتان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد، با اشاره به نقش مهم مربیان ورزشی در قهرمان پروری و کسب عناوین مهم، اظهار کرد: شناسایی پنج مربی مستعد و پایه کار از وظایف اولیه ای است که انتظار می رود، هیأت دوومیدانی استان سمنان به طور جدی پیگیر آن باشد؛ چراکه این امر زمینه رشد و پرورش ورزشکاران دوومیدانی را با رویه مطلوب تری فراهم خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اگر مبنای این انتخاب، دعوت مربیانی از آموزش و پرورش باشد، اهداف این رشته ورزشی با سرعت بیشتری محقق می شود، افزود: آموزش و ساماندهی مربیان به عنوان دو اولویتی است که باید مبنای فعالیت هیأت دوومیدانی استان سمنان قرار گیرد.
رئیس فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: مربیان فعال و کاردرستی که در قهرمان پروری و انتخاب ورزشکار سطح بالا نقش خود را به خوبی ایفا کنند، مورد حمایت فدراسیون قرار خواهند گرفت.
کیهانی به ضرورت تمرکز بر جذب استعدادهای 100 درصدی دوومیدانی توسط مربیان این رشته ورزشی ...

[ مشاهده متن کامل ساماندهی مربیان دوومیدانی مبنای فعالیت هیأت ها باشد/ مربیان برای افراد غیرمستعد وقت صرف نکنند! فارس نیوز ]