مرگ غم انگیز دختر کوچولو!

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹
مرگ غم انگیز دختر کوچولو!
گروه اجتماعی - ناگهان شبح مرگ چهره خود را نمایان ساخت؛ در یک چشم برهم زدن حادثه ای وحشتناک رقم خورد و دفتر زندگی دختر کوچولو بسته شد.

دخترک آن روز مثل همیشه برای مادرش شیرین زبانی می کرد. او آرزو داشت بزرگ که شد مثل خواهرش درس بخواند و سرکار برود. با ذوق و شوق به مادش می گفت: وقتی از سرکار پول بگیرم برای تو و بابا و آبجی و داداش هدیه می خرم، یه ماشین خوشگلم برای خودم می خرم و ...
آن روز، مادر و دختر کنار خیابان قدم می زدند. زن، دست دختر کوچولویش را گرفته بود و با تمام وجود به حرف های او گوش می داد. دیدن صورت ماه و لبخند های دختر کوچولو مادر جوان را از عشق به زندگی سیراب می کرد. آن ها قرار بود به دیدن یکی از اقوام بروند. دخترک بی تابی می کرد تا زودتر به مقصد برسند. دقایقی بعد به محل مورد نظر رسیدند، کنار خیابان و جلوی خانه فامیل ایستاده بودند که ناگهان شبح مرگ چهره خود را نمایان ساخت و در یک چشم برهم زدن حادثه ای وحشتناک رقم خورد.
حادثه ای که تار و پود آرزوهای قشنگ دختر کوچولو و ترمه خوش نقش و نگار عشق و علاقه مادرانه یک زن را از هم گسست. خودرو سواری پراید که با سرعت در حرکت بود در برابر دیدگان مادر با دختر هفت ساله برخورد کرد.
در کمتر از چند ثانیه رهگذران و شاهدان عینی این حادثه در محل جمع شدند. زن جوان که باور ...

[ مشاهده متن کامل مرگ غم انگیز دختر کوچولو! نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ]