امام جمعه بجنورد: تنها راه بیمه کردن جوانان و نوجوانان برای آینده "نماز" است

دریافت خبر : جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱
امام جمعه بجنورد: تنها راه بیمه کردن جوانان و نوجوانان برای آینده "نماز" است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: موثرترین نهاد برای دانش آموزان در ارتباط با نماز، آموزش وپرورش و مدارس به شمار می روند بنابراین معلمان و مسئولان آموزش و پرورش توجه داشته باشند که تنها راه بیمه کردن جوانان و نوجوانان برای آینده، نماز است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان بجنورد، اظهار داشت: متاسفانه برخی مدیران بعد از گذشت 6 سال فعالیت بنده در این استان، رنگ مصلای امام خمینی (ره) و نماز جمعه را ندیده اند.
آیت الله موحدی کرمانی؛ خطیب نمازجمعه 16 آذر
حجت الاسلام قرائتی در سمنان: نمازخانه ها در طول مسیر زائران رضوی افزایش یابد
امام خامنه ای: اقامه نماز در مدارس برترین تضمین سلامتی جامعه است
وی در این خصوص افزود: امروز شاهد این هستیم که استاندار خراسان شمالی که دیروز معرفی شد اکنون در نماز جمعه شرکت کرده و این اقدام بسیار ارزشمند است و باید مدیران شهرستانی و استانی از این حرکت انقلابی درس بگیرند تا پیشرفت و توسعه در استان رقم بخورد.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اهمیت نماز در قرآن و روایات تصریح کرد: شیطان از کسی که به نماز خود اهمیت می دهد ترس دارد اما اگر کسی در نماز سست باشد و آن را سبک بشمارد، راه برای نفوذ شیطان باز می شود لذا ریشه تمام گناهان و معصیت ها از جمله اختلاس و ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه بجنورد: تنها راه بیمه کردن جوانان و نوجوانان برای آینده "نماز" است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم