شماره جدید «خط حزب الله» منتشر شد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
شماره جدید «خط حزب الله» منتشر شد
تهران - ایرنا - نشریه «خط حزب الله» در یکصد و چهل و یکمین شماره، در یادداشتی با عنوان «وقت مطالبه آرمان ها» به این سئوال پرداخته که نیروهای مؤمن و انقلابی، چگونه می توانند شرایط موجود را به جای تهدید، تبدیل به یک فرصت استثنائی برای جبهه انقلاب کنند؟

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در هفته گذشته، خط حزب الله در مطلبی باعنوان «افشای خط غرب گرایان» به افشای خط رسانه ای جدیدی که این جریان آغاز کرده، پرداخت. جریانی که تا امروز نتوانسته است برای حل مشکلات کشور کاری کند و به بن بست رسیده است.
حال این هفته، خط حزب الله در سخن هفته خود با عنوان «وقت مطالبه آرمان ها» به این سئوال می پردازد که نیروهای مؤمن و انقلابی، چگونه می توانند شرایط موجود را به جای تهدید، تبدیل به یک فرصت استثنائی برای جبهه ی انقلاب کنند؟
در بخشی دیگری از نشریه چنین می خوانیم: «تا نفس دارید باید به این مردم خدمت کنید» که عنوان اطلاع نگاشت این هفته نشریه است که به توصیه های رهبر انقلاب به مسئولین برای خدمت به مردم پرداخته است.
هشتم فروردین ماه سال 96 رهبر انقلاب در جمع برگزارکنندگان نمایشگاه آثار هنری واقعه ی مسجد گوهرشاد حاضر شدند و دقایقی را درباره واقعه مسجد گوهرشاد به سخنرانی پرداختند. به همین جهت خط حزب الله بخشی از این بیانات را به مناسبت سالروز این واقعه برای اولین بار منتشر می ...

[ مشاهده متن کامل شماره جدید «خط حزب الله» منتشر شد ایرنا ]