برخی برای پرسپولیس حاشیه سازی می کنند

اعتماد آنلاین یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵

اعتمادآنلاین| پرسپولیسی که بعد از دو فصل محرومیت از نقل وانتقالات حالا با حضور بازیکنان جدید قطعا جان تازه ای خواهد گرفت. محسن ربیع خواه، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پایان دوران مصدومیتش حالا در پرسپولیس بازهم می تواند عصای دست برانکو باشد. همان طور که پیش از این آچار فرانسه این تیم بود و در پست های مختلفی به میدان رفت. گفت وگو با ربیع خواه که خیلی ها می گویند پسر برانکو در پرسپولیس است را در ادامه می خوانید.
در همین ابتدای مصاحبه به سراغ حاشیه هایی که برای پرسپولیس ساخته اند، برویم. می گویند پرسپولیس تیمی است که از آن حمایت های ویژه می شود!
من هم این شایعات را شنیده ام، اما به عنوان کسی که در پرسپولیس حضور دارد، قاطعانه می گویم چنین موضوعی صحت ندارد. متاسفانه برخی برای ما حاشیه می سازند تا ذهن ما را منحرف کنند، اما راه و مسیر ما مشخص است. به حواشی کاری نداریم و کار خودمان را می کنیم. به هر حال تیمی که موفق است برایش حاشیه می سازند، اما ما به این مسائل کاری نداریم. بارها آقای برانکو با ما صحبت کرده و در این باره توضیح می دهد که ذهن ما درگیر این حاشیه ها نشود. ما کاری به این مسائل نداریم و برای شادکردن دل هواداران خودمان تلاش می کنیم.
به اردوی قطر برسیم. به نظر می رسد تمرینات سخت و طاقت فرسای مارکو حسابی به بدن بازیکنان فشار آورده است.
ما به این تمرینات عادت داریم. در تهران بعد از دو هفته تعطیلی، تمرینات خود را شروع کردیم اما مارکو گفته بود در قطر فشار تمرینات بدنسازی به اوج خود می رسد. این تمرینات باعث می شود برای نیم فصل دوم با آمادگی بیشتری وارد لیگ شویم. ثمره این تمرینات سخت را در نیم فصل دوم می بینیم.
...

سرخط اخبار