«سید» دوست ندارد برنامه های صبحگاهی اش بازگو شود + عکس

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۷
«سید» دوست ندارد برنامه های صبحگاهی اش بازگو شود + عکس
ما باید همیشه کنار هم باشیم و نمی توانیم لحظه ای از هم جدا شویم. یا من باید خانه باشم یا ایشان باید همراهم باشد. ماشین مان را طوری طراحی کرده ایم که آقای آملی بتواند داخلش قرار بگیرد.

به گزارش مشرق ، در دنیای شلوغ و پر تراکم فضای مجازی، عکس های سیدحسین آملی به ناگاه به چشم آمد و دل خیلی ها را برد! جانبازِ قطع نخاع مقاومی که دیالیز می شود و در تمام لحظاتش همسرش حضور دارد و عکس های عاشقانه شان در کنار هم ترکیبی زیبا ساخته است. آملی سال ۱۳۶۳ در مریوان کردستان قطع نخاع شد و چند ساعت بعد برادرش در عملیات فاو به شهادت رسید. همسر ایشان، رقیه احمدی نیز خواهر شهید است و لحظات عاشقانه و زیبایی در کنار سید دارد. خانم احمدی که می گوید شیرینی زندگی در کنار سید را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کند، در گفت وگو با «جوان» زیبایی زندگی با یک جانباز قطع نخاع را بیان می کند. 
آشنایی شما و سید از چه طریقی اتفاق افتاد و داستان زندگی مشترکتان از کجا شروع شد؟
سید با برادرم همرزم بود و همدیگر را از زمان جنگ می شناختند. آقای آملی سال ۱۳۶۳ جانباز شد و یکی از برادرهایم سال ۱۳۶۶ به شهادت رسید. ارتباط خانوادگی با همدیگر داشتیم و به خانه های هم رفت وآمد می کردیم. ایشان سال ۱۳۷۳ به خواستگاری ام آمد و چند سال بعد ازدواج کردیم.
پس زمانی که از شما خواستگاری کردند جانباز بودند؟ 
بله، وقتی بح ...

[ مشاهده متن کامل «سید» دوست ندارد برنامه های صبحگاهی اش بازگو شود + عکس مشرق نیوز ]