الکامپ 2019 | شروع مجدد همکاری ایسوس و پارس ارتباط افزار

کالاسودا سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱

کالاسودا - بزرگترین تولید کننده سخت افزار در تایوان، شریک تجاری جدیدی را برای محصولات سری Enterprise خود در ایران معرفی کرد. در حاشیه الکامپ امسال، شرکت ایسوس در سالن کنفرانس میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کنفرانسی خبری را ترتیب داد تا شرکت پارس ارتباط افزار را به عنوان توزیع کننده رسمی سرورهای این برند در حضور اصحاب رسانه معرفی کرد.
در ابتدا، آقای کریمی، مدیرعامل شرکت پارسه ارتباط افزار، با بیان پیشینه این شرکت و همکاری با ایسوس در گذشته، شروع رسمی همکاری دو شرکت را به اطلاع همکاران بازار رسانید.
سپس آقای سعید مسلمی، به توضیحاتی در مورد برند ایسوس و نقاط قوت این شرکت پرداخت:
“… برند ایسوس، به گفته وزارت خزانه داری تایوان و منابعی چون Interbrands ، ارزشمندترین برند تایوانی برای 5 سال اخیر است و نام ایسوس از الهه رومی Pegasus، که سمبل خرد و دانش است، برگرفته شده همچنین شعار ایسوس در چند سال اخیر “در جست و جوی شگفتی” است که این شعار به معنای تجربه ای شگفت در استفاده از محصولات خلاقانه این شرکت است. ایسوس تولید مادربرد را از سال 1989 آغاز کرد و در سال های اخیر بزرگترین تولیدکننده مادربرد در جهان شناخته می شود. در تولید کارت گرافیک نیز، ایسوس پرفروشترین برند بازار می باشد و در تولید و فروش نمایشگرهای گیمینگ ، این برند بیشترین سهم بازار را به خود در جهان اختصاص داده است. ایسوس از سال 2006 تا کنون با ایجاد خط تولید اختصاصی گیمینگ با نام Republic Of Gamers یا ROG، در حال حاضر برند نخست گیمینگ در جهان شناخته می شود…”
وی سپس به توضیحاتی فنی در مورد ویژگی های سرورهای ایسوس پرداخت:
“… ایسوس بزرگترین تولید کننده مادربرد در ...

سرخط اخبار