ایران، متحد مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است

دریافت خبر : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: جامعه ایران به صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است و سعی می کند با توجه به منابع و امکانات داخلی، کمک کشورهای دوست و همچنین سازوکار اروپایی بر این مشکلات غلبه کند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ، «کمال خرازی»، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی، که در اتریش به سر می برد، در نشستی با شخصیت ها و نخبگان سیاسی این کشور، مسائل منطقه و روابط ایران و اروپا را بررسی و تحلیل کرد.
در این نشست، رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس، وزیر دفاع و وزیر کشور سابق، بعضی نمایندگان پارلمان اتریش و اروپا و روسای موسسات تحقیقاتی سیاسی و بین المللی این کشور حضور داشتند.
پس از بیان نظرات خرازی، شخصیت های سیاسی و مطالعاتی فعلی و سابق اتریش به اظهار نظر درباره مسائل سوریه، عراق، یمن و روابط ایران و اروپا و همچنین تاثیرات تحریم ها بر اقتصاد ایران و چگونگی مواجهه دولت ایران با این تحولات پرداختند و سوالاتی را مطرح کردند که دکتر خرازی به آن ها پاسخ داد.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تصریح کرد که با وجود مشکلات فعلی که عمدتا به جهت تحریم های آمریکا به وجود آمده، جامعه ایران به صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است و سعی می کند با توجه به منابع و امکانات داخلی و نیز کمک کشورهای دوست و همچنین سازوکار اروپایی بر این مشکلات غلبه کند.

[ مشاهده متن کامل ایران، متحد مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است برنا نیوز ]