پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان عوارض بیمه به پلیس و وزارت بهداشت

دریافت خبر : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۹
سلیمانی امیری گفت: از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به راهنمایی و رانندگی و بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان عوارض بیمه ای در اختیار وزارت بهداشت قرار دادیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی در دومین جشنواره کشوری پیشگیری از سوانح و حوادث اظهار کرد: از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به راهنمایی و رانندگی و بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان عوارض بیمه ای در اختیار وزارت بهداشت قرار دادیم.
وی افزود: پیشگیری از سوانح و کاهش آلام ملت ایران یک موضوع جدی است که باید با هم اندیشی تمامی دستگاه های مرتبط کنترل شود؛ صنعت بیمه و بخش درمان پس از وقوع حوادث به ایفای تعهدات خود می پردازد و ما اعتقاد داریم می توان با فرهنگسازی و آموزش صحیح، سوانح را تا حدود زیادی کنترل کرد.
وی بیان کرد: خوشبختانه بیمه مرکزی با گنجاندن مفاهیم بیمه ای در کتب درسی و فعالیت های فرهنگ سازانه دیگر در این حوزه ها موفق عمل کرده است.
رییس کل بیمه مرکزی گفت: هدف صنعت بیمه تامین امنیت روحی و روانی برای تمامی آحاد جامعه است تا در صورت وقوع حوادث ناخوشایند به جبران خسارات وارده بپردازد.
رییس شورای عالی بیمه با اشاره به آمار سوانح و حوادث جاده ای در کشور بر اهمیت فعالیت های پیشگیرانه در این حوزه تاکید کرد و گفت: صنعت بیمه زمانی می توان ...

[ مشاهده متن کامل پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان عوارض بیمه به پلیس و وزارت بهداشت خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس