سازمان های مردم نهاد در ترویج نماز بکوشند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۹
سازمان های مردم نهاد در ترویج نماز بکوشند
مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: ترویج نماز راهکار کاهش آسیب های اجتماعی است و سازمان های مردم نهاد در کنار فعالیت هایی که دارند در حوزه ترویج اقامه نماز تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از قزوین، حجت الاسلام «سید قریش موسوی» در پنجمین همایش سالانه سازمان های مردم نهاد که امروز (چهارشنبه ۳۰ آبان) در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: اهمیت و جایگاه نماز برای همه روشن و مبرهن است و به منزله ستون و پرچم اسلام بوده و اولین فریضه الهی است.
مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین ادامه داد: همه می دانیم در جامعه آسیب های زیادی وجود دارد و بر اساس فرمایش رهبری یکی از موثرترین راه ها برای کاهش سیب های اجتماعی، ترویج نماز است و اقامه نماز وظیفه عمومی است.
وی تصریح کرد: چاره آسیب های اجتماعی را خداوند متعال در ترویج و توسعه نماز دانسته و اقامه نماز وظیفه دینی همه ما است و ما از شما سازمان های مردم نهاد می خواهیم برای نماز فعالیت کنید و هر کدام از انجمن ها و سمن ها یک فرد را به عنوان رابط نماز داشته باشند.
حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: ما از همه استمداد می طلبیم در اقامه، ترویج و توسعه نماز تلاش کنند و سازمان های مردم نهاد در کنار فعالیتی که دارند، نماز را هم مورد توجه قرار دهند تا کارشان برکت داشته باشد.
در ادامه مدیرکل ...

[ مشاهده متن کامل سازمان های مردم نهاد در ترویج نماز بکوشند شبستان ]

آخرین اخبار شبستان