علی دایی: هر تیمی اشتباه کند، بازی را از دست می دهد.

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳
علی دایی: هر تیمی اشتباه کند، بازی را از دست می دهد.

بانک ورزش - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: آیا تاکنون شده وقتی تیم کشتی و وزنه برداری ایران قهرمان جهان می شود، مردم به خیابان ها بریزند و خوشحالی کنند؟ بین این ورزش ها با فوتبال تفاوت وجود دارد.
به گزارش بانک ورزش،   علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با پنجاب هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: خودمان را برای این بازی آماده کردیم. می دانیم بازی سختی داریم. امکان اشتباه نداریم. باید اشتباهات قبلی را تکرار نکنیم. هر تیمی اشتباه کند، بازی را از دست می دهد. براس تمام تیمها احترام قایلیم. سعی می کنیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. 
وی در مورد اینکه چرا بازی های سایپا از اکباتان به شهرقدس منتقل شد، گفت: به خاطر اینکه ورزشگاه شهرقدس کیفیت بسیار خوبی دارد. ما بازیکنان تکنیکی زیادی داریم و دوست داریم روی زمین فوتبال بازی کنیم. ما در ورزشگاه اکباتان تماشاگری نداشتیم و به همین خاطر بازی های لیگ و پلی آف مان را به شهرقدس منتقل کردیم و امیدواریم هواداران شهرقدس برای حمایت از تیم سایپا به ورزشگاه بیایند. تلفیق این دو مورد می تواند نشاطی را در شهر قدس ایجاد کند. همچنین تیم ما هم از حمایت تماشاگران برخوردار می شود و این تأثیرگذار باشد.
دایی در پاسخ به این سؤال که از تیم پنجاب چقدر شناخت دارید، گفت: شناخت آنچنانی نداریم چند بازی فصل قبل این تیم را دیدیدم اما کمک ما نمی کند چون این تیم تغییرات زیادی داشته است. فقط بازیکن سوریه ایی آنها را می شناسیم به همین خاطر این تیم می تواند خطرناک باشد. سعی می کنیم کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را در زمین پیاده کنیم. سعی می کنیم در طول بازی فشار بیاوریم و از اشتباهات حریف استفاده کنیم.
وی در خصوص ...

[ مشاهده متن کامل علی دایی: هر تیمی اشتباه کند، بازی را از دست می دهد. بانک ورزش ]