بلندخوانی کتاب های خاموش، در کتابخانه و موزه ملی ملک

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
بلندخوانی کتاب های خاموش، در کتابخانه و موزه ملی ملک
هم زمان با هفته کتاب، صدای رسای کتاب، در روز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ خورشیدی از میان آثار تاریخی در کتابخانه و موزه ملی ملک شنیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان ، دوستداران کتاب، قصه و روایت می توانند با حضور در کتابخانه و موزه ملی ملک، میهمان یک برنامه متفاوت با نام «خواندن در موزه؛ بلندخوانی کتاب های خاموش» شوند، این برنامه هم زمان با هفته کتاب در نخستین موزه وقفی ـ خصوصی ایران برگزار می شود.
«خواندن در موزه؛ بلندخوانی کتاب های خاموش» برنامه نخستین موزه وقفی ـ خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه های خطی، در هفته کتاب 1397 به شمار می آید که با هدف هایی چون گسترش فرهنگ کتاب خوانی، توجه به کتاب به عنوان میراث مکتوب تمدن بشری، باززنده سازی فضای خاموش موزه ها و پیوند میان موزه ها و کتابخانه ها، روز سه شنبه 29 آبان 1397 خورشیدی از ساعت 14 تا 15 با حضور دوستداران کتاب، قصه و روایت به اجرا درمی آید.
لیلا کفاش زاده، کارشناس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، روایت گر و خوانشگر این برنامه خواهد بود که در یکی از سالن های موزه ای کتابخانه و موزه ملی ملک، در کنار آثار تاریخی، کتاب «از فرانکلین تا لاله زار» را به شیوه بلندخوانی روایت خواهد کرد.
یادآور می شود؛ کتابخانه و موزه ملی ملک، بزرگ ترین ...

[ مشاهده متن کامل بلندخوانی کتاب های خاموش، در کتابخانه و موزه ملی ملک شبستان ]