مسئولان ارشد کشور در راه بازدید از مناطق گلستان

خبرگزاری مهر شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۲
به گزارش خبرنگار مهر ، در پی وقوع سیل عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز شنبه (سوم فروردین( به گلستان سفر می کند. در روزهای اخیر اکثر شهرها و روستاهای گلستان درگیر سیلاب و آبگرفتگی شده و رحمانی فضلی به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران در شمال شرق کشور و ارزیابی میدانی از مناطق سیل زده و دیدار مستقیم با مردم وارد استان گلستان می شود. وی همچنین در مناطق سیل زده استان های مازندران و خراسان شمالی حضور خواهد یافت. همچنین حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری به منظور رسیدگی به مسائل مربوط سیل زدگان در استان گلستان و تسریع در پیگیری اقدامات لازم در این زمینه، «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی را به عنوان نماینده ویژه خود برای سفر به گلستان و مازندران انتخاب کرد و وی هم به استان های مازندران و گلستان خواهد. همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم روز شنبه وارد استان خواهد شد و از نزدیک شاهد خسارات سیل خواهد بود. بارندگی شدید روزهای اخیر موجب وقوع سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارات های سنگین به شهرهای چهار استان گلستان، مازندران، سمنان و خراسان شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، در پی وقوع سیل عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز شنبه (سوم فروردین) به گلستان سفر می کند.
در روزهای اخیر اکثر شهرها و روستاهای گلستان درگیر سیلاب و آبگرفتگی شده و رحمانی فضلی به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران در شمال شرق کشور و ارزیابی میدانی از مناطق سیل زده و دیدار مستقیم با مردم وارد استان گلستان می شود.
وی همچنین در مناطق سیل زده استان های مازندران و خراسان شمالی حضور خواهد یافت.
همچنین حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری به منظور رسیدگی به مسائل مربوط سیل زدگان در استان گلستان و تسریع در پیگیری اقدامات لازم در این زمینه، «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی را به عنوان نماینده ویژه خود برای سفر به گلستان و مازندران انتخاب کرد و وی هم به استان های مازندران و گلستان خواهد.
همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم روز شنبه وارد استان خواهد شد و از نزدیک شاهد خسارات سیل خواهد بود.
بارندگی شدید روزهای اخیر موجب وقوع سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارات های سنگین به شهرهای چهار استان گلستان، مازندران، سمنان و خراسان شده است.