مسواک کردن با هوشمندترین مسواک دنیا در 6 ثانیه

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
این مسواک هوشمند که در دانمارک ساخته شده است، به هیچ عنوان شبیه مسواک های سنتی نیست و از ارتعاشاتی با سرعت صوت برای پاک کردن تمام دندان ها به طور همزمان و فقط در ۶ ثانیه استفاده می کند.

مسواک کردن دندان ها یک کار روزمره، اما ضروری است که باید جدی گرفته شود. پس محققان و مهندسان به دنبال راه هایی برای انجام بهتر آن در کمترین زمان ممکن هستند. دقیقا همان چیزی که سازندگان مسواک "UNOBRUSH" با توجه به آن، یک مسواک کامل و هوشمند را طراحی کرده اند.
هر کدام از ما در طول سال به طور متوسط حدود ۳۰ ساعت در مقابل آینه می ایستیم و دندان هایمان را تمیز می کنیم. اما در دنیایی که به نظر می رسد تقریبا هر دقیقه مهم شمرده می شود، برخی از مردم ترجیح می دهند این زمان را برای کار دیگری صرف کنند.
احتمالا این مسواک هم برای این دسته از افراد طراحی شده است. این مسواک هوشمند که در دانمارک ساخته شده است، به هیچ عنوان شبیه مسواک های سنتی نیست و از یک طراحی ارگونومیک اسفنجی بهره می برد که از ارتعاشاتی با سرعت صوت برای پاک کردن تمام دندان ها به طور همزمان و فقط در ۶ ثانیه استفاده می کند.
قسمت دهانه ارگونومیک این مسواک برای انواع دهان ها طراحی شده است و در همه نوع دهانی جای می گیرد و عملکرد مطلوبی خواهد داشت.
تنها کاری که لازم است بکنید، گاز گرفتن قسمت اسفنجی این مسواک است. با گاز گرفتن آن، مسواک ...

[ مشاهده متن کامل مسواک کردن با هوشمندترین مسواک دنیا در 6 ثانیه پارسینه ]