پایان آرام چهارشنبه سوری ۹۷

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۰
چهارشنبه سوری سال ۹۷ در حالی به پایان رسید که تمامی آمارها و شاخص ها از کاهش چشمگیر حوادث، مصدومان و اتفاقات در این شب حکایت دارد.

آفتاب نیوز :
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: مراسم امشب چهارشنبه سوری نیز در تهران به پایان رسید و آمارهای ما نشان می دهد که این شب در مقایسه با مدت مشابه سال های قبل شبی آرام تر و امن تر بود به طوری که حدود ۵۰ درصد مصدومان در سطح تهران کاهش داشته است. همچنین در بسیاری از حوادث و وقایع این شب نیز کاهش چشمگیری داشتیم.
رحیمی با بیان اینکه در مجموع حدود ۲۵ نفر از هنجار شکنان در این شب دستگیر شدند، گفت: طبق آمارهای ما بیش از ۵۰ نفر نیز در تهران دچار مصدومیت شدند که مصدومیت اکثر آنان به شکل سرپایی درمان شده اما چند نفری همچنان در بیمارستان بستری هستند.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه چهار مأمور پلیس شامل سه افسر کادر و یک نیروی وظیفه نیز در این شب مصدوم شدند، گفت: افرادی که اقدام به پرتاب نارنجک دست ساز به سمت مأموران پلیس کرده بودند از سوی همکاران من شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با قدردانی از مشارکت و همراهی شهروندان با پلیس اظهار کرد: انصافاً مردم به خوبی رعایت کرده و با پلیس و دیگر دستگاه ها همکاری داشتند. رویکرد امسال پلی ...

[ مشاهده متن کامل پایان آرام چهارشنبه سوری ۹۷ آفتاب نیوز ]