تاسیس بانک فرهنگیان از بروز مجدد تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان جلوگیری می کند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۵
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاسیس بانک فرهنگیان تنها راه جلوگیری از بروز مجدد تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان است، گفت: آموزش و پرورش باید به دنبال استرداد اموال فرهنگیان باشد.

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت اعاده اموال غارت شده فرهنگیان از صندوق ذخیره فرهنگیان ، گفت: نمایندگان با ارجاع پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به قوه قضاییه نشان دادند پیگیر برگشت اموال غارت شده آنها هستند. قوه قضاییه نیز براساس نتایج به دست آمده از تحقیق و تفحص در حال رسیدگی به وضعیت این پرونده است.
آموزش و پرورش باید به دنبال استرداد اموال فرهنگیان باشد
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصل و مبنا ایجاد صندوق ذخیره فرهنگیان، فراهم شدن رفاه معلمان بود، افزود: آموزش و پرورش باید به دنبال استرداد اموال فرهنگیان باشد چراکه اموال به غارت رفته مبلغ هنگفتی است که می تواند در زندگی و معیشت یک میلیون معلم اثرات مطلوب بسیار داشته باشد.
رای دستگاه قضایی می تواند بخش بزرگی از اعتبارات و اموالی که از فرهنگیان به غارت رفته را به صندوق بازگرداند، آموزش و پرورش باید اطلاعات و مدارک مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه را به دستگاه قضایی تحویل دهد
بانک سرمایه تسهیلات را بدون ارائه ضمان ...

[ مشاهده متن کامل تاسیس بانک فرهنگیان از بروز مجدد تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان جلوگیری می کند خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار فرهنگی
آخرین اخبار خبرگزاری مجلس