جلسه مشترک فراکسیون های سیاسی برای رفع گلایه رهبر انقلاب از مجلس

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۹
جلسه مشترک فراکسیون های سیاسی برای رفع گلایه رهبر انقلاب از مجلس
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: هر ۳ فراکسیون سیاسی مجلس جلسات مشترکی را برای رفع گله مندی رهبر انقلاب در زمینه مطرح کردن طرح ها و پیشنهادات برای مقابله با آمریکا برگزار می کنند.

- اخبار سیاسی -
سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به بخشی از سخنرانی مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کانال مالی اروپا شبیه یک «شوخی» است، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم وقت زیادی از کشور را صرف مذاکره با اروپا آمریکا کرد که نهایتاً به برجام ختم شد.
وی ادامه داد: سرانجام برجام هم با خروج آمریکا و عدم پایبندی اروپایی ها به وعده های خود بی فرجام شد.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت همچنان بر این مذاکرات پافشاری کرد و با اروپایی ها وارد مذاکره شد. اروپایی ها نیز ابتدا بحث کانال مالی «SPV» را مطرح کردند و در نهایت عملی نشد؛ پس از آن هم کانال مالی بین ایران و اروپا تحت عنوان «اینستکس» مطرح شد که آن هم تاکنون عملیاتی نشده و فقط وعده اجرای آن داده شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طی این مذاکرات چندساله تنها وقت کشور تلف شد، گفت: کانال مالی بین اروپا و ایران «اینستکس» اثری در لغو تحریم آمریکا علیه ملت ایران ندارد و مسئولان باید بدانند که اروپایی ها هم ...

[ مشاهده متن کامل جلسه مشترک فراکسیون های سیاسی برای رفع گلایه رهبر انقلاب از مجلس خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار سیاسی
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم