روزهای دشوار در انتظار شاگردان برانکو

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۶
روزهای دشوار در انتظار شاگردان برانکو
علیرغم نگرانی هایی که در مورد انتقال دیدارهای پرسپولیس به نیم فصل دوم وجود داشت، این تیم تمام بازی های خود را پیش از اتمام نیم فصل برگزار خواهد کرد و در ۲۵ روز باید ۶ دیدار سخت را تجربه کند.

به گزارش مشرق ، صعود شاگردان برانکو ایوانکوویچ تا فینال لیگ قهرمانان آسیا و انجام دو بازی رفت و برگشت در فینال مقابل کاشیما آنتلرز سبب شد تا سه دیدار این تیم در لیگ هجدهم مقابل تیم های پیکان، ذوب آهن و سپاهان به تعویق بیافتد و در جام حذفی هم این تیم با وجود اینکه حضور سپاهان و داماش گیلانیان در نیمه نهایی قطعی شده، در صورتی که بخواهد به نیمه نهایی برسد باید در رشت مقابل سپیدرود برنده شود و در تهران هم از پدیده میزبانی کند.
به تعویق افتادن دیدارهای پرسپولیس و باز شدن پنجره این تیم که با اتمام نیم فصل تقارن پیدا خواهد کرد، این نگرانی را نزد برخی تیم های لیگ برتری ایجاد کرده بود که بازی آنها با پرسپولیس، پس از اضافه شدن خریدهای آنها برنامه ریزی شود و مدام در مصاحبه های خود به این موضوع اشاره می کردند.
با این حال و با توجه به ناکامی سرخپوشان در فینال و عدم راهیابی آنها به جام باشگاه های جهان ، مسئولان سازمان لیگ، برنامه دیدارهای معوقه این تیم را اعلام کردند و حالا برانکو ایوانکوویچ باید تیمش را آماده برگزاری ۶ دیدار سخت طی ۲۵ روز کند.
برطبق برنامه اعلام شده از سوی ...

[ مشاهده متن کامل روزهای دشوار در انتظار شاگردان برانکو مشرق نیوز ]