فتاح: عظمت انقلاب را دیگران بهتر از ما می فهمند

دریافت خبر : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۰
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: در فهم و عظمت این انقلاب کم آورده ایم. دیگران از بیرون بهتر می فهمند اما ما خودمان در داخل نمی فهمیم.

خبرگزاری تسنیم: پرویز فتاح در آیین رونمایی از «سامانه خوب باشیم» و تقدیر از تشکل های جهادی همکار کمیته امداد امام خمینی(ره)، خطاب به مسئولان کمیته امداد اظهار داشت: سخت ترین معبرها در جبهه با یاد زهرای مرضیه باز شد و باید دعا کنیم همه سختی ها و معیارها در نظام اسلامی با یاد مادر سادات باز شود و این توسل ها ان شاالله تجارت می شود.
رییس کمیته امداد گفت: در آستانه اربعین انقلاب اسلامی هستیم و انقلاب از جان ما شیرین تر است و حاضریم جان مان را فدای انقلاب کنیم و الان بیشتر از هر زمانی نظام به فداکاری نیاز دارد. سختی های جنگ را دیدیم ولی جان سالم را به در بردیم و هم ما و هم نظام سربلند بیرون آمدیم.
الان این نظام تنومند تر شده و چون ارزشش بیشتر شده نیاز به مراقبت بیشتر دارد. اگر زیر چتر نظام و ولایت هستیم باید بدانیم طرف معامله، خداست. جنس کار جهادی متفاوت است و نباید این را دولتی و پولی و کیلویی و حجمی کنیم. کار شما جهادگران هر چه به اخلاص و به جان این انقلاب و آمیخته باشد، درست تر است.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: شما جهادگران از همه جاویدترید و سر سلسله جنبان این کاروان ...

[ مشاهده متن کامل فتاح: عظمت انقلاب را دیگران بهتر از ما می فهمند برترینها ]