چه مناطقی از شهر الحدیده در اشغال نیروهای ائتلاف است؟/ خسارت ها و تلفات نیروهای مزدور در درگیری های ۲ هفته گذشته + نقشه میدانی و تصاویر

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۱
چه مناطقی از شهر الحدیده در اشغال نیروهای ائتلاف است؟/ خسارت ها و تلفات نیروهای مزدور در درگیری های ۲ هفته گذشته + نقشه میدانی و تصاویر
آخرین تحولات میدانی از غرب یمن حاکیست، درگیری میان نیروهای مزدور و نیروهای یمنی در محورهای شمال شرق، شرق و جنوب شرق شهر الحدیده متوقف شده است.

به گزارش مشرق ، آخرین تحولات میدانی از غرب یمن حاکیست، درگیری میان نیروهای مزدور و نیروهای یمنی در محورهای شمال شرق، شرق و جنوب شرق شهر الحدیده متوقف شده است.
به گفته منابع میدانی حاضر در شهر الحدیده، در حال حاضر فقط جنگنده های ائتلاف غربی - عربی - صهیونیستی به صورت پراکنده به حملات خود علیه مناطق مسکونی شهر الحدیده ادامه می دهند.
گزارش دیگری درباره تحولات یمن:
آخرین تحولات میدانی الحدیده؛ ادامه درگیری های سنگین در محورهای شمال شرق، شرق و جنوب + نقشه میدانی و تصاویر
براساس آخرین اطلاعات به دست آمده، نیروهای مزدور در حومه شرقی شهرک «الصالح» در محور شمال شرق شهر الحدیده زمین گیر شده اند و موفق به کسب دستاورد جدید میدانی نشده اند و پیشروی جدیدی از سوی آنان صورت نگرفته است.
به گزارش مشرق، نیروهای مزدور در حومه شمالی شهرک «الصالح» تنها توانستند به بخش های شرقی محله «السلخانه» یا همان ورودی خیابان ۹۰ نفوذ کنند و در ادامه با واکنش قاطع نیروهای یمنی مواجه شدند و پیشروی آنان در این محور متوقف شده است.
از محور جنوب غرب شهر الحدیده خبر می رسد، نیروهای مزدور فقط در دانشکده ...

[ مشاهده متن کامل چه مناطقی از شهر الحدیده در اشغال نیروهای ائتلاف است؟/ خسارت ها و تلفات نیروهای مزدور در درگیری های ۲ هفته گذشته + نقشه میدانی و تصاویر مشرق نیوز ]